Dijital Platformlar Standartında Müzik Prodüksiyon

 Stüdyo & Kayıt Hizmetleri / 6 ay önce yayınlandı by Bedirhan / 109 görüntüleme

Merhaba. İsmim Bedir, 20 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum. Müzik Prodüktörlüğü, Mix /Mastering, Aranjörlük,Ses Tasarım yapıyorum.. Ses Mühendisliği ile ilgiliyim. Amacım Platformlarda, Sosyal Medyada cover yapan-yaptırmak isteyen insanları veya Kompozisyon /Aranje, Mix Mastering yaptırmak isteyen insanları bulup , sanatçıların işini kolaylaştirmak, istedikleri enstrümanları şarkılarına eklemek ,şarkılarını çok kısa bir sürede YouTube ve diğer tüm dijital Platformlar seviyesinde Masterlamak,harcligimi çıkarmak. (öğrenciyim) Şöyle ki :Örneğin, Telefon ses kaydedicisinde yapacağıniz herhangi bir kaydı(vokal, enstrüman v.b) çok kısa bir sürede profesyonel bir stüdyoda kaydedilmiş gibi bir ses kalitesine, “piyasaya oranla çok çok cüzi bir fiyat karşılığı yaklaştırabilirim” Yaptığım olay sanatçıların işini pratikleştirmek,Sanatçının bütçesini zorlamamak. dinleyiciye organik gelicek sound elde etmek.
Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Grubu Meslek Birliği ve
Üyeleri,
Türkiye İlim ve Edebiyat Eserleri Sahipleri Birligi üyeleri ile de çalışıyorum.
Sevgiler.
bedirhantayfer@gmail.com

İletişim Detayları

Mesaj Gönder


Cafe Müzik'te Neler Var?

Müzisyen arama motoru, forumlar, paylaşım grupları, anlaşmalı kurumlar, videolar ve daha birçok güzel etkinlik Cafe Müzik'te.

Bizden Haberler

×
HESAP OLUŞTUR HESABIM VAR

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Değerli Üyelerimiz!

01.03.2018 tarihinden itibaren Cafe Müzik üyeleri, Türkiye'nin önde gelen sanat merkezlerinden "Art-Life Sanat Merkezi ve Liv Organizasyon" dan alacakları hizmetlerde üyelerimize özel indirimlerden faydalanacaklardır. Ayrıntılı bilgi için Duyurular sayfamızı ziyaret ediniz.

Website Security Test