Cafe Müzik İzmir Grubu

Ana Sayfa Forumlar Müzik Hakkında(Genel) Cafe Müzik İzmir Grubu

Bu konu 2 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  Selçuk YALÇIN tarafından 1 ay önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar

admin
    Yönetici

Hadi Kendimizi Tanıtalım

SANCAR
    Katılımcı

SELAMLAR,
    BEN CENK SANCAR.. KSK CARSIDA MURECKEP STÜDYO SAHİBİYİM. İZMİRDE BULUNAN GRUPLARA ÜST SEGMENT EKİPMANLARLA PROVA ALABİLECEKLERİ BİR STÜDYO OLUŞTURDUM. KAYIT VE MASTERİNG YAPILMAKTA OLUP, PROVAYA GELEN ARKADAŞLARIMIN GİTAR, PEDAL, CB EKİPMAN GETİRMELERİNE GEREK YOKTUR. PROVA DAHİLİNDE STÜDYO EKİPMANLARINI KULLANMAK ÜCRETE TABİ DEĞİLDİR.. BEN 27 SENEDİR MÜZİKLE İÇ İÇEYİM.. BİR ÇOK KONSER VE PROJEDE ROL ALDIM DİYEBİLİRİM.. ŞU ANDA FATHERS AND BROTHERS ADINDA BİR BLUES GRUBUMLA FESTİVALLERE HAZIRLANMAKTAYIZ.SEVGİLER..

05310808602..

Selçuk YALÇIN
    Katılımcı

Selamlar;

Ben Selçuk YALÇIN. Kuşadası’nda yaşıyorum. Müzik ile uğraşmayı seviyorum. Şu an 17 tanesi düzenlenmiş (aranje edilmiş) 30 dan fazla bestem var.Çoğunluğunun sözleri bana ait, fakat başka sözleri de besteliyorum. Şu an beste yoğunluğum Rock tarzında fakat Pop ve Fantezi türlerinde de eserlerim var ve o türlerdeki bestelerimin de sayısını arttırıyorum.

Beste ihtiyacı olanlar irtibata geçebilir… Tel : 532.697.10.41

Örnek bestelerimi https://soundcloud.com/user-177147218 bu adresten dinleyebilirsiniz.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Cafe Müzik'te Neler Var?

Müzisyen arama motoru, forumlar, paylaşım grupları, anlaşmalı kurumlar, videolar ve daha birçok güzel etkinlik Cafe Müzik'te.

Bizden Haberler

HESAP OLUŞTUR HESABIM VAR

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up