Bu sitenin yöneticisi ya da yöneticileri kurallara uymayan mesajları kaldırmaya ve gerekli görüldüğü durumlarda üyenin üyeliğini sonlandırma yetkisine sahiptirler. Bütün mesajların incelenmesi mümkün olamayacağından üyelere gönderilen her mesajın, forumlarda ve paylaşım gruplarında yapılan her paylaşımın onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, yöneticilerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce üyelikten çıkarılacağınız gibi bir daha üye olamayacaksınız. Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu sitenin moderatörleri, yöneticileri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir içeriği silme, düzenleme, düzeltme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir ‘hack’ olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da yöneticileri sorumlu tutamazsınız.

Bu site, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie’leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie’lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı sitede daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

Kayıt esnasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Bu siteye üye olarak telefon numarası ve e-mail bilgileriniz üzerinden site yöneticileri ve/veya çalışanlarının whatsapp, e-mail, sms aracılığı ile sizinle iletişime geçebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Bu siteye üye olma talebinde bulunduğunuz andan itibaren kurallara uygun hareket edeceğinizi kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.

Cafe Müzik'te Neler Var?

Müzisyen arama motoru, forumlar, paylaşım grupları, anlaşmalı kurumlar, videolar ve daha birçok güzel etkinlik Cafe Müzik'te.

Bizden Haberler

×
HESAP OLUŞTUR HESABIM VAR

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Website Security Test